';

Radiowa Akademia Triathlonu – Reaktywacja

16 miesięcy
8 śmiałków
2 starty
1 cel

Ukończyć zawody na wybranym przez siebie dystansie

 

Czy brzmi to jak zasady popularnych reality-show ?

Tak właśnie wyglądać będzie nowa edycja Radiowej Akademii Triathlony – sportowej akcji Radia Wrocław która ma na celu upowszechnianie dyscypliny jaką jest triathlon.

Jaki w tym będzie nasz udział ?

To właśnie nasza grupa triathlonowa została wybrana do poprowadzenia tego projektu. Finałowa ósemka trafi pod skrzydła naszych trenerów. Wraz z zawodnikami Grupy Triathlonowej RAT będzie wspólnie przygotowywała się do wyzwania swojego życia.

Sukces projektu nie będzie liczony w minutach – to nie czas jest najważniejszy.

Sukces będzie liczony w pozytywnych emocjach jakie miejmy nadzieje towarzyszyć będą uczestnikom, od pierwszego treningu aż do przekroczenia linii mety.

 

W dniu wczorajszym w siedzibie Radia Wrocław spotkaliśmy się z osobami, które do końca lutego wypełniły kwestionariusz, deklarując chęć udziału w projekcie.

Trochę ich na straszyliśmy, a może raczej uświadomiliśmy jak dużym wyzwaniem jest ukończenie triathlonu na dystansie 70.3 oraz 140.6

Jutro pierwszy wspólny treningi, a już za dwa tygodnie poznamy szczęśliwców którym udało się przejść przez sito “selekcji” ( i nie mówimy tu tylko o selekcji sportowej 🙂 ).

 

Ponad 130 chętnych a tylko 8 miejsc …

Finalistów poznamy już 13 marca – to będzie ich szczęśliwa trzynastka.

Relacja Radia Wrocław

Michał Wojtyło

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.