';

Górskie Mistrzostwa Polski GT RAT – Karkonoszman 2017

GT RAT postanowiło wyłonić najlepszego górala i góralkę.

Patrząc na listę startową weekendowych zawodów Karkonoszman 2017 można być pewnym, że walka będzie naprawdę zacięta.
Swojego tytułu zarząrcie bronić będą Michał Rajca i Magdalena Biskupska.

W pogoni za nimi ruszą naprawdę nieprzewidywalni zaowdnicy.

Natalia i Olimpia spędzają sen z powiek Magdzie w końcu każda z nich ma swoje mocne strony o których Magda dobrze zdaje sobię sprawe. To będzie walka od pierwszych metrów w wodzie, do ostaniego kamienia na szczycie Śnieżce

W męskim gronie Michał R jest liderem któremu nikt nie może zagrozić – tu jednak prawdziwa rywalizacja będzie toczyła się o kolejne lokaty.
Michał W chce stracić jak majmnije do młodzika udowadniając że mimo wieku nadal może go postraszyć – już dziś pozbył się hamulców z roweru. Piotrek już zrobił wyścig zbrojeń dosprzętawiając się w nowe sznóruwki – jego celem jest skończyć swoją porcje żurku w schronisku  gdy Michał dopiero będzie wbiegał na metę.
Hubert na ostatnim zgrupowaniu pozostawiał tajne znaki na drzewach ( czyżby tam ukyte były dodatkowe zapasy żywieniowe ?) , i z tylko sobie znaną zaciętością  w równym tempie pokonał całą trasę
Dariusz po przeczytaniu artykułu z cyklu lightweight poczynił przygotowania sprzętowe – już pozbył sie kilku szprych z koła, co ma dać mu przewagę wagową na podjazdach.

admin

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.